Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİ GELECEĞİNİ GÖRMEK

28.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melis
Rüyamda tanıdığım bir erkek ile nişanlandığımı gördüm. Önce nişan yüzüklerimizi gösterdiler ardından nişanlacağım kişi yüzüğü parmağıma taktı.Nişana dayım ve ölmüş anneannem geldi.Ona nişanlımın evli olduğunu ve yakında ayrılacak,dedim.Oda dul biriyle evlenmişti ve kaderimin ona benzediğini söyledim. "8 yıl önce rüyamda adı Mehmet olan, gözü,saçı, burnu,kaşı gösterildi ve yatağında yatan kadının gideceği benim geçeceğimi söylediler.Bu ve diğer anlattığm rüyadaki kişi aynı ve bu kişiyle ilgili aralıklı rüya gösteriliyor ve doğru çıkıyor. Bu kişiyle gerçekte hayatta tanıyorum ama bir ilgim ve ilişkim yok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mehmet'i sekiz sene önceki rüyayı gördüğünüzde tenımıyorduysanız bu rüya gerçek olacak demektir. İnsanlar kaderlerinde kesin olan bazı şeyleri çok önceden rüyalarında görebililer. Bu evlilik sizin kaderinizde var ve hayat yolunuz ondan sonra değişecek olmalı. Bekleyip görmekten başka şansınız yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA