Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİ BÜYÜKABDESTİNİ TAŞIMAK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SATURN
Elimde küçük beyaz bir kap var. içine üç ayrı kaka yapmışım yeşil renkli içinde suda var. yanımdaki adamdan saklamaya çalışıyorum utanmışım. elimdeki kap ile bir otelin banyosuna gidiyorum banyoda sadece evyeler var başka hiç bir şey yok boş. elimdeki kabı klozete boşaltıyorum adamda peşimde .bu sırada evyelerin tozunu almaya çalışıyorum adam da ne gerek varki diyor burası otel zaten bende alışkanlık diyorum temizlik yapmayı severim.bu arada banyo duvarında bir resim dikkatimi çekiyor . teşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi büyükabdestini taşımak.. Atlattığınız sıkıntıları bile yüreğinizde taşımaya devam ediyorsunuz. Gelmiş geçmiş şeyleri unutamama gibi bir huyunuz olabilir. Ancak şimdilerde karşınıza biri çıkacak ve size geçmişi unutturacak. Evli değilseniz ve önceden üç ayrı ilişki yaşamışsanız bu dışkılar onlarla ilgili olabilir ve karşınıza çıkan erkek bunları size unutturacak olabilir. Lavaboları silmeniz gerçekten de alışkanlık. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA