Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİ BEDENİNDEN KAÇMAK

22.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ada güneş
Rüyamda güzel temiz mavi bir elbise giyiyordum Issız bir yerdeydim birinden kaçıyordum korkmuştum kuru temiz sarımsı bir toprak bayırından çıkıyordum Peşimde benim bendenim vardı Kafamı yana çevirdiğimde çok karanlık ağaçların olduğu ama yaprağın hiçbir canlının yaşamadıgı bir orman gördüm Ormanın içindende tahtadan böyle eski büyük korkutucu bir ev gördüm peşimden Koşan benim bedenime sahip olan şey beni oraya götürmeye çalışıyordu sonra birden yol Değişti denizim üstümde metal parçalardan yol
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz zihninizin zorlamalarından bunalmış. Kendinizi akışa bırakmak yerine akıllıca davranmak uğruna onca sıkıntıyı kendinize çekiyorsunuz. Gidilecek yer aynı, ne kadar çabalarsanız çabalayın sonuçları değiştiremezsiniz, kadere uymayı öğrenmelisiniz. Bu rüyanın bütününde korku hakim ise bu bir biinçaltı rüyasıdır. Bu taktirde yorumu dikkate almayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA