Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KELLEŞMEK

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Öykü
İş yerimdeki müdürümün başının üstünde yaralar vardı saçının bir bölümü kazınmış saç yoktu.Kapısının önündeydim bana kolonya fırlattı bacağıma geldi ama bana zarar veremedi kolonya şişesi kırıldı.Kolonya sızdırdı şişesi boşaldı git bunu doldur dedi.Kırık olduğu için şişesi dolmuyordu boşa gidiyordu.Çok az dibinde kalmış onu Müdüre bıraktım.Çiçeği solmuştu üzerinde cok az yaprak kalmış çiçeği sula dedi sulanınca götürdüm masasına bıraktım çiçek müdürün masasına yıkıldı makamını batırdı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani bir sorun müdürünüzü çok yaralayacak. Hıncını başkalarından almak isteyebilir ve kalbinizi kırabilir. Bunca zaman yapılanan ilişkiler biran da yerle bir olacak, sevgiler kaybolup gidecek gibi görünüyor. Siz yanıldığınızı anlayacaksınız. Sonuçta müdürünüz iş yerinden ayrılabilir, makamı sarsılabilir ya da sıkıntılar nedeniyle imajı zedelenebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA