Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KELEPÇE TAKMAK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen vurgun
Bi hocamla beraber biyerdeyiz ağaçtan yesil meyve kopariyorum sonra elimi bisey isirmaya basliyo bu ne diyorum hocama korkuyorum. Hocada bu ellerini isirarak yumurtalarini birakicak yaralarina iyi gelicek diyo. Sonra o buyuyo cizgili mor ve pembe renklerinde cok guzel bi kuş oluyo. Sonra o yasak biseymis ben onun ticaretini yapiyorum ama hocam yok. Beni yakaliyolar kelepce vuruyolar ellerime yakalaniyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz yaralanmış olarak doğdunuz belki ya da küçük yaşta yaşadıklarınız ağır izler bıraktı sizde. Her ne olduysa çivi çiviyi söker misali yeni acılarla tedavi edilmişsiniz. Ancak bu acılar sizi büyütmüş, ruhunuz iyileşmiş, olgunlaşmış, kemale ermiş adeta. Şimdi bu olgun ruhun bilgeliğini para ile satmamanız gerektiği konusunda uyarılıyorsunuz. Eğer bunu yaparsanız sizi tutsak edecekler, elinizi kolunuzu bağlayacaklar. Konu nedir bilemem ama siz bu rüyaya benim söylediklerim konusunda bir anlam vereceksiniz eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA