Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KELEBEK GÖRMEK

14.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hafize
Rüyamda taşınacağımız ama henüz taşınmdığımızevdeyiz ben ve bebeğim koltukta yatıyorz içeri büyük kahverengi kelebeklerden girdi bi tane çok korktum ve kelebek benim üstümde dolandıkça eşime vur ona diye bağırıyorum kelebek benim topuğuma konuyor yatarken bende korkarak ayağımdan yere fırlatıyorum sonra çok acıyorum kelebeğe ve yere baktığımda kelebeğin yüzünü görüyorum insan yüzü gibi kelebek ağzından başlayarak çatlıyo sanki bende eşime koş bal getir diyorum oda ballısu hazırlamış kelebeğin yü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Taşındıktan sonra bazı rahatsız edici insanlar girebilir hayatınıza. Bu kelebekler anladığım kadarı ile zararlı türden kahverengi kelebekler. Bu kelebekler rahatsız edici insanları simgeler. Çok dertli biri olabilir bunların içinde. Yine de yüreğiniz dayanmayacak ve derdine derman olmaya çalışacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA