Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KELEBEK GÖRMEK

31.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Atlas
Rüyalarim farklı şeyler ama anlamları hep aynı. Rüyamda mavi bir kelebek gördüm benim yanımda uçuyordu sonra üzerime konuyordu. Daha sonra ablamla bir evdeyiz. Kapı çalıyor. Açmaya korkuyorum. Sonra açıyorum ve arkası dönük iri yarı yaşlı bir adam görüyorum. Bana hayallerimle ilgili birşeyler soruyor, istedigimi yapacağını söylüyor . Ama adamın görüntüsünden korktuğum için hayır diyorum. Sonra yine arkası dönük şekilde hayır hayır hayır diyor benimle dalga geçer gibi. Yüzünü hiç dönmüyor zaten.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anlamlarının aynı olduğu sonucuna nasıl vardınız? Kelebek, geleceğinizi etkileyeceğini düşüneceğiniz, küçük, müjdeli haberler alacağınızı söylüyor. Diğer rüyanız korkularınız yüzünden size sunulan fırsatları kaçırdığınızın işareti. Elinizi taşın altına sokmadan, risk almadan hiç bir şey elde edemezsiniz ve başkalarının hayallerinin figüranı olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA