Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KEK YEMEK

15.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Merhaba.Rüyamda görüşmediğim teyzemin evindeyim.mutfaktaydım ve elmalı tart yapmışım ama kek kalıbında.İçi elma doluydu teyzem dolabın rafına koymuş,gizlice alıp elimle biraz kopardım,yedim.Tadı güzeldi.bir adam gördüm ve bir kartı vardı,kimlik kartı gibi.Üstünde büyük harflerle KURDİ yazıyordu.O yazıyı ve adamı görünce kaçmaya başladım.Adamın görüntüsünden biraz korktum .Genç bir adamdı esmer gibi.Ne kadar kaçtımsa da beni buldu.Ama beni yakalayınca yüzünün daha değişik olduğunu farkettim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileden gelen ya da aile ilgili bazı haberlere sevineceksiniz ama bunu saklayacaksınız. Teyzenizin bir tanıdığı aileye katılabilir. Kimlik aileye yeni katılan birini temsil eder. Belki de bu kişi sizinle ilgilenecektir. Kimliğin üzerindeki ibare bu kişinin kökenini anlatıyor. Kürtlere karşı genel bir tepkiniz olabilir ama bu kişiyi değişik bulacaksınız ve belki de bu kökendeki insanlara bakışınız değişecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA