Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KEFENLENMİŞ BEBEKLER GÖRMEK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen diyetetik
Ben şimdi seyahatten gelmişim ailemin yanına annem bana tabutun içinde 3 adet kefenlenmiş bebekleri gösteriyor ama gösterdiği ortam bizim evimiz değil neyse ben bu cocuklara bakıyorum ama bunlar canlı bırını kucagıma aldım yeni yeni konuşmaya başlıyodu. hepsı canlıydı ama kefenlenıp tabuta konulmuş vazıyetteydiler ama annem bunları yıne kefenleyip tekrar tabuta koydu ama ben cok uzuluyorum canlı canlı ölüme terk edilmesine annemde bırak boş ver onlarlamı uğraşıcaksın yorumlarsanız sevinirim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileniz önlerine gelen şansların kıymetini bilememişler. Hala şansları var ama elde ettikleri sonuçların üzerine gitme gibi bir niyetleri hala yok. Onları uyarabilir ve elde ettikleri fırsatları kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Bebekler 3 tane demek ki şanslar ya da fırsatlar da 3 tane. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA