Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KEDİNİN BIÇAK ATMASI

12.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen güldenmehmet
Rüyamda kediyle oyun oynuyorduk. Önceleri uysal davranıyordu. Sonra aniden hırçınlaşmaya başladı. Tam elimi tırmalayacaktı hızlıca çektim, bana zarar veremedi. Bahçede sürekli peşimden gelip beni tırmalamaya çalışırken aniden kedi bana bıçak attı. Bıçak bana isabet etmedi ama önümde tabağın içinde sarı elmaların birine isabet etti. Tam sinirlenip kalktım sandalyeden kedi kaçtı. Bahçede bir fidanın yanına geldim bu sırada da bir sürü arı etrafımı sardı. Bana sokmasınlar diye onlardan kaçtım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyilik yaptığınız ve sakin, sessiz, uysal sandığınız bir arkadaşınız sizinle olan ilişkisini bitirmeye çalışacak ve fevri davranışlar içine girecek. Direk size değilse de kısmetlerinize zarar verebilir. Bu aralar dikkatli olun. Beklenmedik ilişki problemleri ile sınanacaksınız gibi duruyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA