Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KEDİDEN BİLGİ ALMAK

10.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kader
MerhabannÇok ilginç rüya gördüm şimdi rüyamda bir siyah kedi benimle konuşuyordu ve bana ısrarla şu an ki yaşantım gerçek değilmiş bir kaza geçirmişim ve hayatım kaza dan sonra değişmiş. Kaza dan önce bende bir kediymişim ve onunla çok mutluymuşum. Rüyamda ben onu dinlemek bile istemedimi ve ondan kaçmaya çalıştımı gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal rehberlerimiz bazen çeşitli suretlerde bize görünürler. Ancak kara kedi literatürde şeytanı temsil eder; yalancıdır. Dolayısıyla ruhsal rehberlerin bu surette size görünmeleri mümkün değildir, doğru söylüyor olsalardı sizin önemseyeceğiniz bir surete bürünüp sizi ikna etmeye çalışırlardır. Ayrıca verilen bilgi hayatınız için pek işe yarar bir bilgi de değil. Bu nedenle ben bu rüyanın bir bilinçaltı rüyası olduğunu söyleyebilirim. Sanırım bir şeylerden etkilendiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA