Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KEDİ TIRMALAMASI

10.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aylin Demir
İlk kez kaldığım evde yastığımın altına anahtar koydum ve rüyamda beyaz bir boşlukta 2 kedi tırmığı gördüm,tırmıklardan kan geldi ve yok olmalarıyla şuan ki erkek arkadaşımın fotoğrafı yüzüme çarptı uyandım.Erkek arkadaşımda kaldığım gece ise rüyamda biz aynı şekilde uyurken camdan kara kedi girip beni tırmaladı,tırmaladığı yer kanadı ve o görüntü gitti hemen üstüne erkek arkadaşımın ailesinin yaşadığı şehirde up uzun ağaçlıklar altında bir iftar masası, ikimiz ve ailesini yemek yerken gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daha önce bir kedi tarafından tırmalandıysanız üst üste gördüğünüz bu rüyalar sadece bilinçaltı rüyaları da olabilir. Ben yastığın altına anahtar koyarak rüyaya yatıldığını ilk kez sizden duydum. Ancak bu tür ritüellerin hiç bir önemi olmadığını da söylemeliyim. Bazen ilk kez yattığımız evlerde değişik enerjiler nedeniyle haberci rüyalar görebiliriz. Ancak bu da devamlı olan bir şey değil. Kedi rüyaları bilinçaltınızın bir ürünü değilse nankör birinin size zarar verebileceği konusunda uyarı taşıyor olabilir. Sevgilinizin ailesi ile olmanız isteklerinizden kaynaklanan bir rüya, haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA