Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KEBAP YEMEK

06.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen atabey
Memleketim olan ilçede ana cadde kenarında biri ile alemünyum tepsi içinde şiş kebabı yiyoruz. Caddede devamında ailemin konağı olan yönde birisiyle yürüyoruz.sülalem hakkında kitaptan alıntılarla beni hoparlörden tanıtıyorlar. Seçimde adaymışım.Bir cümle halka itici gelirazdaha halk ağzı olsa diyorum. Caddede topluluklar vargeçerken Tel çalıyor, açarken biri elimi sıkmak ister.tel dan sıkamıyorum.bozuluyor.3 katlı ahşap evimdeyim.3.kattaki hela küçük derken 2. Kattaki helaya girdim. çok geniş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnançlarınız ve kendinize olan güveninizle iyi bir yolda ilerliyorsunuz. Başkalarına da kendinize de faydanız dokunuyor. Aslında siz daha fazla fayda sağlamak istiyorsunuz ama almaya niyeti olmayan için yapabileceğiniz bir şey yok. Kendi adınızı da ailenizin adını da duyurmuşsunuz. Yoğunluğunuz nedeniyle size ulaşamayanlar bazen size kırılabiliyorlar ama yapacak bir şey de yok. Siz sıkıntılarınızı dışarıya belli etmeyen birisiniz. Ne sorun varsa evinizin içinde düşünüyor, bu şekilde çözüm bulmaya ya da unutmaya çalışıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA