Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAZA YAŞAMAK

09.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice yılmaz
Araba kullanıyorum eşime akşamları bulanık gördüğümü insanların yüzünü göremediğimi söylüyorum o görebildiğimde ısrarlı.bir merdivenin başında kızımla aşağıda olan eşime bakıyoruz.eşimin durduğu yer dar lacivert bir araba geliyor ben eşimin nasıl göremediğini ordan gitmezse arabanın çarpacağını düşünürken ve araba üstünden geçiyor eşim kıvranırken beni böyle görme gelme diyor iniyorum kızım babasına ben şöferle tartışıyorum eşimin yanına giderken yan tarafında kan var dua ettim ölmiycek diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkasının kararlarının altında kalması söz konusu. Onu ilgilendirmeyen konular onun başında patlayabilir. Aslında siz bunları önceden hissetmişsiniz ama iç sesinize güvenmemişsiniz. Eşinizin gördüğü rüya yolla ilgili bir işin uzayacağını ama bu durumun pek de fena olmayacağını söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA