Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAZA YAPMAK

28.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mesut kapa
2 abim amcamın oğlu ve ben bir yere gidiyoruz ve köyden bildiğimiz bir yol arabayı kullanan tanıdık sarhoş biraz toprak yolda giderken yolun ortasında makara şeklinde teller bayağı büyük ben arabadan iniyorum ve onlar devam ediyor ben dur diyorum ama devam ediyor ve yamaçtan taşın üstünden takla atıyorlar herkes sağ çıkıyor amcamın oğlu biraz bacakları ağrıyordu sonra biz amcamın oğlundan bizim arabayı istiyoruz biz kaza yaptık diyoruz oradan bir karpuz alıp kesiyor ve yiyorz karpuzun içi geçmiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Düşüncesiz birinin aklına uyan bir grup insan zorluklar yaşayacak. Neyse ki siz diğerlerinden önce bir nedenle bu ekipten ayrılacaksınız. Kuzeninizin biri gelişmelerden olumsuz etkilenebilir. Ama o şanslı biri, önünde pek de tahmin etmediği başka kısmetler var. Üstelik bunlardan siz de fayda sağlayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA