Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAZA YAPMAK

26.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aşamalı durumlar
Merhabalar şuanda çok kritik zamanlardan geçiyorum ama yorumlarsanız çok sevinirim rüyamda sınava giriyorum ama çoğunu sallıyorum sınavdan çıkıyorum arabama biniyorum bayır aşağı inerken frenlere basmama ragmen bir arkadışımın arabasına yavaşça çarpıyorum sadece farı kırılıyo sonra motora biniyorumarkadaşımla tam gidicekken polis ehliyet ruhsat falan soruyo onuda gösteriyorum Sonra onlara gidiyoruz benim muhabbet kuşum onlarda ama çok mutsuz sonra ben biraz seviyorum hayvan kendine geliyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hiç bir şey yolunda gitmiyor sanırım. Hayatın sınavlarında başarısız olmuşsunuz çünkü kendinize güveniniz yok. Karalarınız nedeniyle başkalarının hayatlarına da zarar vermişsiniz şimdi düzeltmeye çalışıyorsunuz. Güvenilir insanlar bile size hesap sormaya başlamış. Bu rüya gelecekle ilgili değil ama bir tek muhabbet kuşunu hayata döndürmeniz sevgiliyi ya da sizi sevenleri ihmal ettiğinizi haber veriyor. Bir kişiyi yeniden kazanmaya çalışacaksınız ve bu kişi size iyi gelecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA