Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAZA YAPMAK

01.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AFRAHAN
RÜYAMDA BİZİM OLAN ARABAYI TEYZEMİN KIZI KULLANIYOR VE ONUNLA BİRLİKTE YOLCULUK YAPARKEN ÖNÜMÜZE BEYAZ RENKLİ ESKİ KASA Bİ ARABA ÇIKIYOR VE HAFİFTEN ÇARPIŞIYORUZ FAKAT ARABA TERS DÖNDÜ İÇİNDEN BEBEK BATTANİYESİ FIRLADI BEN HEMEN BATTANİYENİN YANINA GİTTİM VE BİRDE BAKTIMKİ İÇİNDE PREMATÜRE BEBEK VAR VÜCUDU ÇÖP GİBİ KAFASI KOCAMAN ÇOK ŞAŞIRDIM ÇOK KORKTUM VE ÇOK ÜZÜLDÜM. DAHA SONRA EVDEYKEN KAPI ÇALDI AÇTIKKİ KAZA YAPTIĞIMIZ ADAM EVE LİSTE GÖNDERMİŞ BUNLARI ALIN DİYE
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizden başkalarının kararlarına uyacak ve düzgün giden bir işinizi çıkmaza sokacaksınız. Aslında bir başka açıdan bu aksilik yaşamınızda yeni bir başlangıç yapmanız için küçük bir fırsat yakalamanızı sağlayabilir. Ancak durumu değerlendirmek sizin çabanızla mümkün olabilecektir, fırsat hazırlanmış şekilde size sunulmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA