Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAZA YAPMAK

21.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tm
Eşimle gece vakti araba ile bilmediğimiz bir yolda gittiğimizi görüyorm.nereye gidiyoruz diye soruyorum.evimize gidiyoruz diyor.arka koltukta bir erkek çocuğunun oturmakta olduğunu görüyorum.arkaya geçiyorum.eşim direksiyon başında uyuklamaya başlıyor.onu dürterek uyandırıyorum.tekrar uyuyor.uyandıramıyorum ve yoldan çıkıp bir toprak yığınına çarparak duruyoruz.gel arkada uyuyalım diyorum.inerken yere çamura düşüyor kalkamıyor.onu kaldırmaya gidiyorum.gözlerinin beyazı görünüyor.zorla kalkıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel bir haber alıp ve buna inanıp, bilinmeyen bir geleceğe doğru yol almaya karar verecek eşiniz. Ancak bu süreci yönetecek kapasitede değil. Hem ruhu, eski olaylardan dolayı yaralı hem de üzerinde ağır enerjiler var. Onu bu sevdadan vazgeçirin. Yoksa, olmadık zor durumlara düşecek ve hem sizi hem de kendisini çok üzecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA