Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAZA YAPMAK

19.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Mrb kahin rüyamda bir arabadayım ön koltukta oturuyorum çimen kaplı tümsekli çukurluk olan bir yoldayız arabayı kim sürüyor hatırlamıyorum hızlı birşekilde yola çıkmaya çalışıyoruz tümseklerden geçerken araba uçuyor yola çıkıyor.bundan sonrası ilginç çünkü arabayı uzaktan ben seyrediyorum araba uçunca içinden bir kadın yola düştü diger içindeki kadın uyuyup kalmış heralde diyor kimseye bişey olmuyo ilginç olan arabanın içinde ben vardım sonra uzaktan arabay bakıyom başkası var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir ekip, bir önderin kararları ile zorlu bir yola koyulacaksınız. Süreç zor ama daha kötüsü karar mecii konumundaki insan yetersiz. Bu rüya bir uyarı. Siz olayı karşıdan görmüşsünüz, bu durum ruhunuzun bu rüyada çok sıkıntı çektiğini gösteriyor. Kendini bilincin kıskacındna kurtararak rüyayı dışarıdan izlemeye karar vermiş olmalı. Eğer bu süreci yaşarsanız sizin adınıza başkları daha net kararlar verecek. Konular işle ilgili gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA