Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAZA YAPMAK

27.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pearl whitetea
Eski nişanlıma büyü yaptırmak için büyücüye gidiyorum.Kocaman bir sayfa açıyor.Kısa bir sürü dua var ve hangisinin ne işe yaradığı yazıyor.Seçtiğini oku diyor bana.Birini seçip okuyorum.İş yerindeki patronumda şirket kapısının kendiliğinden açılması için büyücü aradığını söylüyor.Gittiğimi tavsiye ediyorum.Birlikte arabayla ona giderken aşağısı uçurum olan(uçurumun dibinde berrak ama içi yeşil yosun dolu bir nehir var.)dayanıksız bir köprüden geçip kaza yapıyoruz.Takla atıyoruz.Bir şey olmuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski nişanlınızın ne yaptığını merak ediyorsunuz, ruhunuz bu nednele sıkıntıda. Büyü işleri ile çok ilgilenmeyin, başkasının işine bile aracı olmayın. Kaderi değiştirmenin bedeli çok ağırdır. Rüya sizi uyarıyor. Evrene yaptığınız müdahale hayatınızda ani ve çirkin sonlanmalara neden olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA