Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAZA GEÇİRMEK

15.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Semih
Ruyamda evlenmeden once oturdgm sokaktaym kaldirmda yururkn bir tane arac yaklasiyr ve mahallenin genclerndn 3 kisi aractn iniyor.sofor koltugndn inen arkads aracinin onune geliyr sonra tekrar aracina dogru yonelirkn diger taraftn geln araci gormuyr.uyariyorm dikkat et diye ama cocuga arac carpyor.hemn kaldirima aliyorz.ilac getiriyrlar avuc dolusu bu kadr olmz diyorm 1-2 tane iciriyrm hemn ambulansi arayn diyorm.ambulans geliyr cocugu sedye ile ambulansa bindiriyrz annesinde bindirip gonderiyrz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişinin başına bir şey gelecek gibi görünüyor. Bazen bu tip rüyalar çok benzer şekilde çıkarlar. Yani bu genç gerçekten de bir trafik kazası geçirebilir. Rüyada bu gencin bir sembol olma ihtimali de var. Eğer böyle ise eskiden tanıdığınız belki de bu isimde birinin yaşadığı bir kazayı duyabilirsiniz. Bir başka açıdan rüyadaki semboller gencin kaza geçirmese de çok ani bir sorun yaşayacağını söylüyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA