Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAZA GEÇİRMEK

13.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naughtygirl
Arkadaşım rüyasında benı erkek kardeşimi onun arkadaşını görmüş rüyada ben arabadaymışım ama çokta yağmur yagıyormus arkadaşım arabanın dışındaymış ramba bıyerdeymısız ben arabanın kaydığını solemısım sonra araba kaymaya başlamış o arkadaşımda arabanın dışındaymış bende ona arabaya bınceksen bın demısım ve araba takla atmış sonra ambulans gelmiş onu almış o da ağlamaya başlamış arkadaşım ve kardesı ıcerde emnıyet kemerlerı bağlı demıs sonra ona haber vermısler ben ve kardesımın kurtulduğunu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladıysa ağlamakla ilgili eski yorumlarımı okuyun ve yapacağım yorumu dikkate almayın. Değilse, bu rüya sıkıntılı bir süreçte kardeşinizin ve sizin adına karar veren büyüklerinizin çıkmazlarını anlatıyor olmalı. Hatalı seçimler ya da hareket etmekten korkmak nedeniyle aileniz ufak bir kriz yaşayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA