Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAYIĞA BİNMEK

13.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AYŞE
DÜN GECE KARIŞIK BİR RÜYA GÖRDÜM SİYAH MAĞARA GİBİ BİR YERDE SU VAR KAYIKLA KÜREKLE GEZİYORUM BİR ERKEK ARKADAŞ GÖRDÜM SUYUN KENARINDA BANA DOĞRU GELDİ KAYIĞA BİNDİ AMA KAYIĞA BİNENE KADAR AYAKLARI SUYUN KENARINDAKİ ÇAMURA BATTI NEREDEYSE DİZ KAPAGINA KADAR BATTI SONRA KAYIKTA BERABER YÜZMEYE DEVAM ETTİK KÜREKLERİ BEN ÇEKİYORDUM BU KİŞİ BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL ARAMASINI BEKLEDİĞİM BİR ARKADAŞ BİLİNÇ ALTI OLABİLİR Mİ
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu elde etmek için aklınıza hiç de hoş olmayan şeyler geliyor bazen. Bu düşünceler sizi negatif bir düzeye çekebilir. Bu kişi sizinle olursa büyük sıkıntıya düşecek. Bu macera güzel başlamaz ve ancak sizin çabanızla sürer gider. Onu unutmaya çalışın bence. Hem kendiniz hem de onun açısından böylesi daha iyi. Rüyalarınızı yazarken sadece büyük harf kullanmayın. Yazım kurallarını uymayan rüyaları genelde eliyoruz, bilginiz olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA