Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAYDIRAĞA BAKMAK

05.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Rüyamda üssümle birlikte kapalı bir havuza gidiyoruz. Havuz tertemiz. Ama ben havuzu değil kaydırağını görüyorum yamaçsız düz bir şekilde. Üssümle kaymaya başlıyoruz fakat ben korkuyorum. Kalan kısmını unuttum, oradan bir arabaya binip yeşil köy yolundan geçerek bir yere gidiyoruz. Yolda eski terkedilmiş köy evimiz var içinde bir hayvan ölüsü var. Biraz orda yalnız kalıp daha sonra bir mağazaya giriyorum. Turuncu parlak renk tarzım olmayan ama şık kıyafetler bakıyorum Babaannem, köydeki evimizden dedem öldükten sonra taşınmıştı. Sonra mağazadan çıkıp evime doğru yokuş aşağı giderken uyandım. Şimdilerde uzun ilişkim bitti ve kendimi düşünmeye odakladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili kadersel geçişler söz konusu. Yönetimde olma hayali kuracaksınız.Tek sorun kendinize yeterince güvenmemeniz. Eskileri düşünmeyin ve dostlarınızın, sevgilinizin size yaptıklarına odaklanmayın. Kendinizi güvende tutmayı başarabilirsiniz. Aslında en büyük desteğiniz anneniz ama onunla konuşmamanız sizin için bir kayıp. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA