Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAYBOLMAK

21.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen barisyav1
Evdeydim giymek için iç çamaşırı (boxer) arıyordum ama bi türlü kendi iç çamaşırımı bulamıyordum. Sonra çöpü atmak için sadece iç çamaşırımla dışarı cıktım çöpü attım ama geri döndüğümde evi bulamıyordum hiçbir şekilde. Evimin yolunu ararken ara mahallelere girdim. Sonucunda kocaman bi böyle dağlık taşlık gibi bi ovaya vardım. Uzun kocaman şeritler halinde birbirine paralel ve geniş bi biçimde sönmüş ateşler vardı. Bunları yanmıs yan yana uzun yollar gibi düşünebilirsiniz ama yol değillerdi. Y
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kafanız karışık. Hem iç dünyanızla ilgili bir kimlik arayışınız var hem de dış dünyada çözmediğiniz şeyler. Hayatınızdan bazı şeyleri çıkartıp atarken yeni seçenekler hazır olmalı. Eğer yeniyi bulmadan yaşanmışı, eskiye atarsanız hepten karışacak durum. Kader, yürümeyi düşündüğünüz yolların önünü kesebilir ve sizi mecburiyetlere muhtaç edebilir. Bu nedenle önce düşünün ve sonra hareket edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA