Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAYBOLAN BİRİNİ GÖRMEK

14.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Abby
Merhaba, rüyamda alzeimer hastası olan ve kaybolup bulamadığımız dedemi gördüm. Öncelikle sağlıklı ve evdeyiz hepimiz. Sonrasında sözde bir kamyon kullanıyormuş ve kaza yapmış eve yakın bir caddede. Koşarak gidiyorum bir yandan da üstümdeki şort çok kısa diye çekiştirip duruyorum. Derken zamanında beni okuldan soğutan ilkokul hocamı görüyorum yanında çocuğuyla yürüyor sokakta, önlerinden geçiyorum ama beni tanımıyor. Kaza yapmış kamyonun yanına varınca uyanıyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bana daha önce yazmıştınız ve ben size büyük ihtimalle dedenizin vefat etmiş olabileceğini söylemiştim. Ama bu rüya dedenizle ilgili değil. Bu rüya ani bir gelişmeyi, birinin hayatındaki sonlanışları temsil ediyor. Konular sizi eskiye ve sıkıntı hissettiğiniz anılara yönlendirecek gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA