Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAVGA ETMEK

07.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mevlude
Slm ben rüyamda büyük bir evdeyim ev benim ama guzel bir ev .sonra kaynanam bana kızıyor ablamda yanımda kaynanamla tartisiyoruz kaynanam elindeki altın iki bilerziği bana veriyo atıyor yani üstüme bi bilerzik cok kalın bitanesi cok ince ...ben almiyorum bilerzikleri kaynanam eline takıyorum sonra benim olan 3 bilerziğide onun eline takiyorum yeterki daha kavga etmiyelim sonra gidiyor bende ablama diyorum niye evi biraz toplamamıssin ...oyle acaba anlami ne söz konusu kaynanam olunca acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçiniz öfke dolu olmasına rağmen ona karşı tarafsız olmaya ve olaylara onun açısından bakmaya çalışıyorsunuz. Ama o bazı birikimler ya da kısmetler konusunda size olmayacak sözler ediyor. Aslında amacınız ne para ne de ondan gelecek en ufak bir destek. Sizi rahat bıraksa siz ona vereceksiniz neredeyse, o duruma gelmişsiniz. Bu bir bilinçaltı rüyası. Aranızdan maddi konulara ilişkin çekişmeler var sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA