Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KATİLİ GÖRMEK

20.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serap ozdemir
Hayırlı sabahlarruyamda yıllar önce öldürülen bir yakınımın katinin yüzünü gördüm ve adını duydum(gercekte o kişi zaten yıllar önce hapisti ama ne adını nede yuzunu görmüştüm)iayrıca ruyamda tuvalete gitmek istiyorum nerdeyse 4-5 tane tuvalet gördüm ama hepside onarım ve tadilat nedeniyle kapamışlar birturlü gidemedim.diger ruyamda arkadasımın yeni evinin tavanın tozunu (tavanda duvar kagıdı var)siliyorum silmek içinde masaya çıkıyorum ;masa örtusü ve 3 tane ince hırka var onları aşagı bırakıyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir cinayet vakasından etkilenmiş olmalısınız ve yılar önce yaşananlar bilinçaltınızdaki yerinden çıkmış. Gördüğünüz yüz, duyduğunuz isim muhtemelen gerçek değildir. Arkadaşınızın ailevi sorunlarına çözüm bulmaya çalışacaksınız. Bu işi yaparken kendi işinizi riske atabilir ve sizden beklenmeyen davranışlarda bulunabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA