Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KATİL BİR RUHLA BİRLİKTE OLMAK

26.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Abby
Merhaba ruyamda öldürüldüğü için ruhu huzur bulmamış ve insanları rahatsız eden birine yardim etmeye calisiyordum. Ölduren kisi de yanimdaydi sanirim yanlislikla öldurmus ben de O'nu ve ailesini korumaya calisiyordum ruhtan. Bir tekne gibi bir seyle musallat olan ruhu takip ediyordum. En basta katiline yardim ediyorum diye beni de asansorde birakip korkutmustu bu ruh. En sonunda aradim buldum ruhla yuzyuze geldim ama sonucu ne oldu hatirlamiyorum. Anlami nedir sizce? tesekkurler simdiden..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yaparak ara boyuta, yeni ölenlerin bulunduğu bölgeye geçmişsiniz. Bu boyut bir mekan değil bir hal'dir. Ruhlar burada kendi hayallerinin oluşturduğu karmaşık bir alemde yaşarlar. Bizler bazen bu bölgeye geçeriz. Siz katil bir ruha denk gelmiş olmalısınız. Gördükleriniz onun kendi vicdanı ile yüzleşmesinden kaynaklanan hayaller. Ara boyut hakkında çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ara boyut hakkında daha geniş bilgi edinebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA