Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARTALLARLA MÜCADELE ETMEK

30.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Erdem
Rüyamda abim veoğlum ile geziyoruz.Bir hayvanat bahçesine giriyoruz.Ben lavaboya gitme isteği duyuyorum.Lavaboya giderken kartallarin olduğu bölümden geçiyorum.Kartalin bir tanesi elime geliyor.Bende eğiticisine lavaboya gidicem kartali al diye sesleniyorum.Adam bana"herkeze gelmez" diye cevap veriyor.lavaboya yaklasirken elimde bir lastik var.Iki kartal onu almaya calisiyor.Onunla oynamak istiyorlar.Ben vermiyorum.Mucadale ediyorum.biraz canım yanıyor.Kartalların biribeyaz digeri ise siyah.Tsk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kartallarla mücadele etmek.. Özgür ruhların sembolüdür kartallar. Ruhsal alanda, bilge ve güçlü ruhların seçtikleri surettir. Birinin beyaz olması bunların iyiliği ve kötülüğü simgelediğini haber veriyor. Herkese gelmemelerinin nedeni sizin bazı konularda seçilmiş olduğunuzu haber veriyor bize. Lastik, uzatıp durduğunuz bir konu. Artık bunun sonu gelmeli diyorlar size. Ruhsal alanda uzayıp giden şeylerin ve taraf seçememenizin sonuçları hoş karşılanmıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA