Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARŞIYA GEÇMEK

13.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ebruli
Eskiden beğendiğim,şimdi evli bir erkekle yurtdışında otel olarak kullanılan bir şatodayız.Bana şatoyu gezdiriyor.Gözleme alabileceğim yeri gösteriyor.Gözleme yapan erkek saçta gözleme pişirdiğini şu an olmadığını söylüyor.Ben de sadece yerini öğreniyorum diyorum.Büyük,geniş,duvarları süslü kırmızı tuğla gibi olan koridorlarda yürüyorum.Berrak,çakıl taşlarının gözüktüğü denizin içinden yürüyerek karşı kıyıya geçiyorum.Yürümeye devam ederken bir yerden atlamam gerekiyor.2 yaşlı adam yardım ediyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek bir sembol. Bu rüya hayatınızın duraklama döneminde müthiş bir değişim yaşayacağınızı ve belki de aşık olacağınızı söylüyor. Bu aşk sizin hayatı bambaşka bir gözle görmenizi sağlayacak. Bir iş ya da maddi gelir fırsatı bulma şansını bile bir yana bırakıp duygularınızın ardından gideceksiniz. Eski anılar size yol gösterecek. Ve evren size destek olacak. Hayatınızı değiştireceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA