Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARŞIYA GEÇMEK

04.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Babamı da yanımda görüyorum alnı biraz daha genişlemiş yüzü kıpkırmızıydı.Rüyamın hangi kısmında bilmiyorum ama bir ara kendimi büyük bir yoldan karşıya geçerken görüyorum ayağımın altında bir araç var kaykay mı bilmiyorum ama tekerli ve hızla ilerliyorum yolda hızlı ve hoşuma gidiyor.Şunu da belirtmek isterim ben 9 yaşındayken annem yanarak öldü benim de bulunduğum bir patlamada ve şu an panik atak tedavisi görmekteyim.Size çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinci bölüme "devamı var" yazmadığınız için ikinci bölümü sonradan gördüm. Birinci rüyanın yorumunu dikkate almayın. Açıklamanızı görünce bunun bir bilinçaltı rüyası olduğunu anladım. Ağzınızdaki tat çocukluktan kalan acı. Babanız bu olaydan büyük üzüntü duymuş ve aniden olgunlaşmış sanki. Neyse ki şimdi yeni bir hayatınız olacak; hem de kolaylıkla bir başka yaşama geçiş yapacaksınız. Karşı taraf her zaman bulunduğunuz yerden daha iyi bir hayatı temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA