Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARŞIYA GEÇMEK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İstenmeyen Gelin
Rüyamda eşimle alt geçit tünel gibi bir yere giriyoruz sonra vazgeçip geri dönüyoruz. Bir cadde geçiyoruz elele ve ben korkup burda duralım diyorum eşim diğer caddeden de geçelim diyor. Arabalara yanan büyük kırmızı ışığı görüyorum.Arabaların önünden o caddeyi de geçiyoruz.Kayınvalidem bulgurdan ıslak bir şey yapmış üstünde pişmiş kıyma var bütün halinde.Eşimin ve benim yemem için kab arıyorum.dolapta önce iki kabta deniyorum olur mu diye zorlanıyorum dökülüyor biraz sonra gerçekte de olan iki adet yeşil kapaklı saklama kablarını çıkarıyorum bunun için.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının gözü önünde değil ama biraz da sakınarak bir yaşam değişikliği planlayacaksınız. Daha önce de adım atmışsınız ama olmamış. Bu kez eşinizin bulduğu yöntem ve başkalarının da desteği ile bunu başaracaksınız. Bir sorundan böylece kurtulabilirsiniz. Kayınvalidenizden ya da eşinizin tarafından gelecek bir miktar parayı yatırıma yönlendirebilirsiniz. Ancak bu rüyanın bu kısmı, kayınvalidenizin yapacağı bulgur nedeniyle bir bilinçaltı rüyası da olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA