Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARŞIYA GEÇMEK

03.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Kahin Hanım; rüyamda kardeşim ve beyi ile tatildeyiz. Karşımıza göl benzeri engel çıkınca aşmak için giriyoruz. Sıvı, su değil de benzin gibi yoğun madde. Kolayca karşıya geçince ben su ıslağı ve çıplağım.Arkamdan gelen 2 erkek çocuk görmesin diye ağaç altında pejmürde pantolon-gömlek giyerken karşıdaki evden erkek ev sahibi çıkıp misafir etmeye geliyor. Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir yaşam döngüsünden diğerine geçişi simgeliyor. Bu yolda hem ruhsal rehberleriniz sizi takip ediyor hem de size yol açıyorlar. Daha önce kardeşinizin yaşadığı kaderin benzerini düşünün. Onun yolundan ilerleyeceksiniz ya da onun size önereceği seçeneği takip edeceksiniz. Sürecin sonunda iş değişikliği olabilir ya da emekli olabilirsiniz ama hayatınıza yeni biri girecek. Belki de bu yüzden yaşamınız değişecek. Karşı kıyı, aksi bir işaret yoksa her zaman olumlu yaşam değişikliğini temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA