Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARŞIYA GEÇMEK

16.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bonibon
Arkadaşım rüyasında beni görmüş kendisi, ben ve iki arkadaşımız daha karşıdan karşıya geçmeye çalışıyomuşuz sonra iki arkadaşımız önden geçiyomuş ben ve ayşe diye bi arkadaşım arkada kalıyomuşuz geçmekte zorlanıyomuşuz etraftaki arabalar çok hızlıymış yarış pisti gibiymiş rüyayı gören arkadaşımız çok korkumuş onunla karşıya geçen arkadaşımızda bizi kurtarmaya çalışmş sonra bi polis arabası etrafımızdn geçen bir arabaya çarpmş ortalık o şekilde durulmuş bizde karşıya geçmişiz lütfen yorumlr mısnz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Yaşamınızda önemli bir değişiklik için hayat size izin vermiyor gibi görünse de her şeyin bir nedeni vardır. Birilerinin yaşamındaki ani sonlanışlar, planın bir parçası haline getirecek sizi ve siz bu durumdan karlı çıkacak yaşamınızdaki değişiklikleri kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA