Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARŞILIKLI TAŞ ATANLAR

19.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla
Rüyamda evden yola bakıyorum.Bazı adamlar birbirine kocaman taşlar atıyorlar.Oyun mu oynuyorlar derken bunların şeriatçı güçler olduğunu anlıyor ve korkuyorum.Sokaktan insanları topluyorlarbizim eve de gelirler mi diye endişeleniyorum.Bu arada annemlere sesleniyorum. Evin içinde onları ararken yan dairede de örtülü çocuklar görüyorum.Oradan kaçarken çok güzel açık çimen yeşili bir bayırdan aşağıya doğru yuvarlanırcasına koşuyorum.Aşağıda deniz var ama deniz koyu lacivert ve çok yüksek dalgalar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siyasal islamda günlük yaşamımızda sıkça rastlanan savaşı sembolik olarak görmüşsünüz. Bu ortamlardan uzak durma çabanız olduğunu düşünüyorum. Yurt dışında yaşıyorsanız ondan olabilir çünkü oradan gelen okuyucu postaları onların bunu çok derin bir şekilde yaşadığını anlatıyor. Din insan vicdanı ile ilgilidir ancak günümüzde çoğu yerde ok yaydan çıkmış vaziyette. Din bir yönetim biçimi olarak dayatılmaya başlandı, hatta bunun için yüzlerce insan ölüyor. Siz bu keşmekeşten uzaklaşmak, huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsunuz. Bu rüya bu hislerinizin bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA