Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARŞI BALKONU GÖRMEK

30.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen XYZ
Merhaba. Üç gündür bir erkekle görüşüyorum. Sevgili gibi görüşüyoruz ama sevgili değiliz. Dün rüyamda balkonda oturuyordum yanımda da tanımadığım bir erkek vardı. Karşıdaki binaya bakıyoruz balkonda o vardı ve rüyamda evliydi karısı ve çocuğuylaydı. O ve karısıyla yakın olduğumu hissettim karısı bana gülümsedi birbirimize el salladık. Rüyamda benle ilişkisi bitmiş ve evlenmişti. Onun adına çok sevindim. Sonra yanıma baktım bebek arabasında bir bebek duruyordu. Fakat bebek kimindi anlamadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karşı balkon başkasının hayatıdır. Bu adam evli değilse, siz geleceği görmüşsünüz demektir. Onun evleneceğini ve çoluk çocuğa karışacağını görmüşsünüz. Ve belki de onlarla görüşmeye devam edeceksiniz. Yanınızdaki bebek sizin hayatınızda da bir bebek olacağının habercisi. Karşıdan karşıya birbirinizi göreceğiniz bir gelecek var sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA