Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARNE GÖRMEK

15.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Mrb kahin kendimi çok kötü hissediyorum ve yorumlarınıza okadar ihtiyacım varki ben rüyamda kızımın üstünde 2 tane kazak gördüm ne anlama geliyor.birde daha önceden ben karne görmüştüm kızımın karnesi iki zayıf ders vardı siz bana sonuç iyi demektir bir sağlık problemi varsa ii çıkacak dediniz.bu hafta kızıma fmf testi yapılacak babasında çıktı.karnede zayıf görmek kötümü diğerleri iyiymiş.ama ben üzülmüyom neyse gelecek dönem düzeltir diyorum.bu rüyayı bir kaç hafta önce görmüştüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öyle karışık yazmışsınız ki anlayamadım. Ben daha önce hangi rüyayı yordum? O rüyanın yorumu doğru mu çıktı yoksa şimdi o rüyanın yorumunun zamanı geldi diye mi düşünüyorsunuz? Size sonuçları iyi çıkacak demişim. Karnede zayıf görmek bazı değerlerin negatif çıkacağını haber veriyor olabilir ki sizin durumunuzda bu iyi bir şey sanırım. Kızınızın üzerindeki kazaklar sizin bilinçaltınızın ürünleri, bu hastalığı kafanıza taktığınız için görmüşsünüz. Ayrıca bu hastalık ölümcül bir hastalık değil, bu kadar üzülmeyin lütfen. Allah dermansız dert vermesin. Ne hastalıklar var, çareleri yok, aileler perişan oluyorlar. Beni sonuçlardan haberdar edin olur mu? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA