Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARIŞIK ŞEYLER GÖRMEK

16.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen maskefb59
Bugün rüyamda evde yemek yedik sonra abimi soruyorum bilmiyoruz diyor ablam belki hayvanları salmıştır diyorlar ta o sırada abim geliyor evde soba var ama yakamıyoruz. otobüsle bir yere gidiyoruz önümüzde bir tane inek var inek koşuyor ve yerde ki buz parçalarını yiyor çok hızlı bir şekilde bir yerde araba çok ağır ilerliyor.yolda giderken önüme virajlı yol çıkıyor ve ben o viraja çok bakıyorum ve onu geçip ilerden ışıklara girmeden önünden tekrar o yola giriyorum o sırada bu yolları hiç temizlemiyorlar diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ardarda yazmıisınız ama rüyalarınızda bir şey dışında pek sembol yok. Bunlar günlük yaşamınıza dair, bilinçaltı rüyaları. Bir bereket, elde etme şansınız var ve bu sayede yalnızlığınıza da bir çözüm bulabilirsiniz. Abinizle iletişim kurmakta, aileyi bir arada tutmakta zorluklar yaşıyor olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA