Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARINCALARIN YEMESİ

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Adil
Bir mezarlık görüyorum içeride almanlar ingilizler ziyarete geliyor mezarları. İki adet türk onlara çiçek dağıtıyor . Bir süre izliyorum. Sonra arkadaşımla otururken şöyle bi olaya düşüyorum. Karıncalar durmadan yuvaya birşeyler taşıyor masa sandalye ne bilim kendi yükünü kaldıramıcak şeyler. Arkadaşıma diyorum ufak yuvadan nasıl geçiriyor bunlar bu kadar büyük şeyleri.Yuvayı kazıyorum yuvadan çıkan karıncalar beni yemeye başlıyor.En son gördüğüm kapalı mezarın içine değilde yanına yatıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ev, mülk, ev eşyası ya da benzer şeylerle ilgili fikirler sizin kafanızı çok meşgul ediyor. Bu tip konular ruh sağlınızı bozacak derecede önemli olabilir, dikkat edin. Ölmeden kendinizi karanlığa hapsediyorsunuz. Ne yapıyorsunuz, aklınızdan neler geçiyor bilmem ama ne yaparsanız, ne düşünürseniz kendinizi üzüyorsunuz, bilesiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA