Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARINCA GÖRMEK

02.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nihat izleyici
Sabaha karşı gördüğüm rüyam: Evimin mutfağındayım her yerde karınca güya oğlum ve eşim dut yemişler onun üzerine toplanmışlar.mutfaktan birşey alıyorum elime.elimden yere mor dut suyu dökülüyor.bunu yerden sileyim karıncalar buraya da toplanır diye düşünürken sinek ilacı alıp sıkayım diyorum.ilacı alıp tekrar mutfağa dönüyorum kapıyı açınca bu seferde bir sürü arı toplanmış mutfağa.İlacı sıkmaya çalışıyorum ama içi boşmuş.sallıyorum sallıyorum ama ilaç olmadığı için sıkamıyorum.tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz karşılıksız bir yardım yapmış ve bunun etrafında oluşan yeni fikirler önümüzdkei günlerde sizin canınızı sıkacak. Nedir bilmiyorum ama eşiniz yeni girişimlere hazırlanabilir. Bunlarla başetmekte zorlanacaksınız ayrıca bir yerde çalışan insanlar da eşinizi destekleyine çaresiz kalabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA