Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARINCA GEZİNMESİ

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen asli
Ruyamda bacagimda buyuk bir ciban cikmis.doktor bana ilac olarak kucuk beyaz renkte bir suluk ve karincalar vermis.sulugu bacahimdaki cibanin uzerinde biraz gezdiriyorum sonra korkup birakiyorum.beyaz bluzumun ustunde kume kume karincalar var urperip bluzu cikarsam karincalar vucuduma yayilir diye karincalari ustumden cirpiyorum.doktora gidip bana neden krem vermediniz diye soruyorum.doktorun muayenehanesinde doktor ve karsisindada oglu terzilik yada ayakkabi tamircilihi yapiyormus
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri   Sıkıntılarınız tavan yapmış. Çıban, çok ağır ruhsal yaraları temsil eder. Bunlar genelde gözden ya da negatif enerjilerden ve çoğu kez de büyüden kaynaklanır. Düşünüyorsunuz sürekli, size birisi düşünce gücü ile sıkıntıları aşabileceğinizi mi söyledi. Karıncalar, pek, rahatsız edici düşünceyi simgeliyor. İyi hayaller kurmaya çalıştıkça bilinçaltınızda kötü düşünceler biriktiriyorsunuz. Bence gerçekten bir doktora görünün ama şu anda göründüğünüz birisi varsa, o kişi size iyi gelmiyor bilin. Doktorluğu ya da yöntemleri uygun değil. psikologlar daha iyi çare olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA