Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARIN AĞRISI ÇEKMEK

25.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elifff
Merhaba. Ben 25 yaşında bekâr bi bayanım. Rüyamda hamile olduğumu gördüm. Karın bölgesinde şiddetli ağrı acı sebebiyle doktora gittim gaz sıkışması olduğunu düşündüm. Doktor daha ultrasonla bakmadan elini şişlik üstüne koyup hamile olduğumu söyledi. Böyle bişeyin mümkün olmadığını çünkü kimseyle birlikte olmadığımı söyledim. sonrasında ben elimi şişliğe koydum, sanki o anda bebeğin kalp atışlarını hissettim ve duydum. Uyandığımda karnıma baktım herhangi bi ağrı acı yoktu. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedende duyulan fiziksel acılar bazen rüyalarda, çeşitli senaryolarla karşımıza çıkabilir. Dişlerini sıkan insanlar şiddetli acılarla dişlerinin döküldüğünü görebilirler mesela. Muhtemelen gerçek bir karın ağrısını rüya senaryosu içinde görmüşsünüz. Ama eğer öyle değilse bu rüya, çok ciddi bir sıkıntının hiç beklemediğiniz çok güzel bir sonuca ulaşacağını haber veriyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA