Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARGAYI ÖLDÜRMEK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mishale
Annem ve dayım var yürüyorum evin içinde yanımdan bir karga yürüyor ve sol el bileğime boğazından yapışıyor balkona gidip çekip çıkarıyorum atıyorum aşağı ama ölü,camın önünden bir güvercin başka ölü bir güvercini gagalayarak götürüyor.sonra dayım dönüyor üçümüz bir koltukta oturuyoruz maket bıçakları var kargayı anlatıyorum hep bana geliyor diyorum tam karşı koltukta beliriyor bu arada ben dua ediyorum dayım maket bıçağıyla boğazını kesiyor uyanıyorum kanla birlikte sabah ezanına
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir uğursuzluk varmış üzerinizde ve ruhsal boyutta bunu temizlemişler. Karga bazen de ölümcül hastalıkları temsil eder. Bir rahatsızlığınız varsa bu rüya iyileşeceğinizi haber veriyor olabilir. Rüyanın genelinde korku hakimse rüya bir bilinçaltı rüyası da olabilir. Bir film sahnesi gibi geldi bana çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA