Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARGA SESİ DUYMAK

03.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Ruyanın genelinde bir evin restorasyonu yapılıyorama dahacok dışardayız pencrlrn üst kısımlarındaki süsleme tasları için konuşuyoruzpencrnin kenarlıkları mermerden.bir anlık kendimi odamda görüyom dısardan sanki tek bir karga sesi (gak) duydum gibi geldi.sonra yine dışarda konuşmaya devam ediyrz.Ruamın sonunda mimar olan kişi evin tavanna dışarda kalan kısmna küçük bir taş yapstrn mutlaka dedi bunu nazardan korunmk için olarak anladım.sanırım karga sesi için endişelenmem gerekne dersinz?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatta hiç bir şey için endişe etmeyin, yazılandan fazlası olmaz ve evren yüklenebileceğimizden daha fazlasını bize vermez. Bu rüya bir hedef için yapılan ortak çalışmayı temsil ediyor. Karga sesi bir klavuzu temsil ediyor, size yol gösterilecek, siz yeter ki hedefleriniz için bir adım atın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA