Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARGA İLE KONUŞMAK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KafasıKarışıkKız
Odama bir siyah kuş girmişkargaydi sanki sorduğumuz sorulara yanıt veriyordu.Bi kardeşimin sırtına kondu bi benim.Yanıt verirken pençesini sırtıma geçirip iyice acıtıyor sonra kardeşime gidiyordu.Aynı şekilde dönüp bana geliyordu.Sorularımı tam hatırlayamıyrm fakat şuan küs olduğumuz sevglim benm için hayırlı mı diye sordum, bana yeni mi niye çabalamıyorsun mu tarzı bi soruyla tersleyerek yanıt verdi.Öncesi ya da sonrasında sevglm odamda bana yüzük verdi, tektaşından yan odadaki annemi gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kargalar yüce ve asil yaşlıları temsil ederler. Kardeşinizi ve sizi böyle biri eğitecek sanki. Belki de böyle biri tarafından eğitildiniz. Başka bir açıdan kargalar diğer dünya ile aramızda gidip gelen varlıklardır. Sorduğunuz sorulara bu nedenle doğru yanıtlar vermiş olabilir. Sevgiliniz size evlenme teklif edebilir, biraz sabırlı olmanız lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA