Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARDA YÜRÜMEK

14.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Arkadaşım rüyasında iş yeri kapısından çıkarken eşi de başka kapıdan çıkıyormuş ama neresi belli değilmiş. Dışarıda kar varmış ve kadının ayaklarında yazlıkları. Meyili çıkıp ayrı ayrı eve gelip ayrı odalara çekilmişler. Adamı durgun gören kadın eşine sebebini sorunca adam:"Boşanmak istediğini" söyleyince kadın üzülmüş. Selam ve teşekkürlerimizle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız kendisini yalnız ve bu durum karşısında çaresiz hissediyor. Bu rüya eşinin ondan kopmasından korktuğunun bir işareti ve neyse ki haberci değil. Başkalarının sözlerine kulak asmasın, yaza kadar bekleme kararına uysun bence. Kocası onu aldatacak karakterde ise bunu o yanındayken de yapar. Hayatta başımıza neler geleceğini bilemeyiz, kadınlar gelecekleri ile ilgili güvencelerini tehlikeye atmamalılar. Bir kadın olarak ona tavsiyem işine sarılması yönünde olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA