Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARANLIKTA YÜRÜMEK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkistanlı Özbek
Rüyamda karanlık hava'da sokak'da yürüyorum etrafta bir çok sokak köpeği görüyorum geziyorlar korkuyorum ama kendi hallerindeler, harabe bir yerdeyim yürürken köşede iki tane çok büyük köpek gölgesi sonrada köpeklerin kendilerini gördüm bana dokunmadılar. Sonra karanlığın içinden çıkan oğlumu gördüm kağıt, plastik toplayanlar gibi giyinmiş çekçek arabasını sürerek geliyordu oğlum öyle görünce sevindim iyi ki bu şekilde giyinip kamufle olmuş kimse onu tanıyamaz güvende olur diye seviniyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir dönem var. Başkalarından gelecek zararlardan korkacaksınız ama rüyanız endişesiz olun diyor size. Hem size kimse dokunmayacak hem de aileniz güvende olacak. Bazı ruhlar, her türlü yaşam şartına uygun ve uyumlu olarak doğarlar, yeteneklidirler. Oğlunuzun kaç yaşında olduğunu bilseydim daha iyi bir yorum oludu elbette. !0 yaşında mı, 30 yaşında mı? Anlamları çok farklı olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA