Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARANLIKTA YÜRÜMEK

16.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen papatya
Merhaba.Yeşil tarlalardayım ama birden karanlıkta yürüdüğümü görüyorum ,yanımda da insan mı hayvan mı olduğunu tam hatırlamadığım canlılar var.elimde de ottan yapılmış yanan bir meşale var.Siyah bir köpek de bana doğru geliyor zarar vermesinden korkuyorum köpek arkama geçiyor ,takip ediyor ama zarar vermediğini anlıyorum.O sırada yağmur yağıyor ve meşaleyi söndürüyor,karanlıkta kalıyorum.az yürüyünce her yerin aydınlandığını görüyorum ve aydınlığa doğru yürüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkusuz birisiniz, karanlıkları aşacak bir gücünüz var. Ayrıca ilahi şekilde gönderilen dostlar tarafından korunuyorsunuz. Son bir sıkıntı daha var, kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz ama kader sizi güzelliklere taşımadan önceki son hamlesini yapıyor. Sabırlı olun ve kendinize inanın, kötü günlerin sonu gelmiş artık. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA