Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARANLIK ODADA OLMAK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Psikolog adayı
Kyk da kalan bir öğrenciyim rüyamda eve çıkmıştım ve ben ev sahibin ve kızının odasında kalıyorudm oda büyük ve karanlıktı çekmeceleri karıştırdığımda anne ve kızın elbiseleri vardı ve ürküyordum ardından karşı odaya geçtim odanın ortasında uzun yüzü her tarafı kara çarşaflı bir yaşlı kadın ahıt ninni türkü arası bir şey söylüyordu şarkıya bağlarken önce kahkaha sesi geliyor sonra şarkı hüzünlü olmaya başlıyordu.birdne yaşlı kadın üstü kara çarşaflı çam ağacı oldu.ölü kuşlar ve siyah böcek vard
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anladığım kadarı ile ara boyuta bir seyahat yapmışsınız. Orası yeni ölenlerin ve ara boyut varlıkların bulunduğu bir boyut. Arada oraya astral bedenimizle seyahat yaparız. Burası ölü ruhların hayallerinin oluşturduğu mekanlardan oluşur. Siz yeni ölen birinin korkunç hayallerinin içinde bulmuşsunuz kendinizi. Bizler ölüm sonrası dünyevi inançlarımızla, korkularımızla, beklentilerimizle ya da vicdan azaplarımızla ilgili hayaller görürüz. Kutsal kitaplarda adı geçen araf burasıdır. Ölülerin hayalleri genelde korkutucudur. Bedenler parçalanır, çamura batar, etlerinin kesildiğini görürler ya da ölümleri şiddet içerdi ise buna ait hayalleri olur. Yılbaşına yakın ölen bir annenin günahkarlığına ait görünümler gibi geldi bana. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bu konuda yaptığım diğer yorumları okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA